.

.

2 ПАРЧИЊА 1M18T 18teeth mod=1 Месинг Поттикне цилиндрични Опрема за Пренос делови машина Понесе,5mm,6mm,6.35 mm,7mm,8mm

2 ПАРЧИЊА 1M18T 18teeth mod=1 Месинг Поттикне цилиндрични Опрема за Пренос делови машина Понесе,5mm,6mm,6.35

DEN 362.00
DEN 426.24
-15 %
Достапност

Дувачкиот Поттикне Опрема
ТИП : 1 M18 T , Забите=18
Создаден D=5mm,6mm,6.35 mm,7mm,8мм( кој го понесе големина ти треба, ве молиме оставете порака до мене. ако не оставите порака, јас ќе го испратам 6mm до вас)
D=15mm F=18mm E=20
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

Обработка:
Hobbing
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Материјал:
Челик
Притисок Агол:
20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Цилиндрични Опрема
Ветер:
Десната Рака
Број На Модел На:
1M18T
Материјал:
Дувачкиот
R

Производи во категоријата