.

.

12pcs/многу Големо Мода Brooch Кристал Чанта Pin Накит брошеви подарок C101799

12pcs/многу Големо Мода Brooch Кристал Чанта Pin Накит брошеви подарок C101799

DEN 1348.32
Достапност


ПОВРАТНИ информации :
Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит.
Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начело
C101799 Чанта Брошеви трговија на големо Може да изберете било која боја,
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или
по купувањето.
И ние ќе го прават истото за вас исто така.5 см)
КОД : C101799
ТИП : Brooch pin
МАТЕРИЈАЛ : Цинк легура, Австрија кристал
ПРЕВОЗОТ : Бесплатен превозот во Светот ( Ние ќе ви според цел количество изберете Превозници)
12~59 Парчиња Преку e Packet или HK пост
60~5000 Парчиња Преку ЕМС или DHL
ПАКУВАЊЕ :
Секое парче накит спакувани во посебен транспарентен пластични кеси (OPP вреќа).
ЗА ТАРИФА :
Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ). Ние arecommitted на вашиот 100% задоволство.
ШОПИНГ ПРОЦЕС :
изберете производ >> додади во кошничка >> кликни за да се купи >> потврди плаќање
ГОЛЕМИНА : 1.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува
intheir оригинални статус.
Сите предмети се пакуваат во картонска кутија за превозот.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BINBIN ЖУ
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
C101799
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Чанта
R

Производи во категоријата