.

.

LPHZQH мода цртан филм Сибирскиот Husky Broches и игли Јака Pin животинско Накит Прибор за Облека за Мажи Подарок

LPHZQH мода цртан филм Сибирскиот Husky Broches и игли Јака Pin животинско Накит Прибор за Облека за

DEN 97.00
DEN 191.52
-49 %
Достапност


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
B007
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
is_customized:
No
Брошеви Тип:
Брошеви
Големина:
28*16mm
R

Производи во категоријата