.

.

2017 Нови медицински Сестри Имаат Срцев Значка Носителот Доктор на Медицински Symbo лична Карта Сопствениците, Со Клип медицинска Сестра Подарок Чаша Фото Канцеларија

2017 Нови медицински Сестри Имаат Срцев Значка Носителот Доктор на Медицински Symbo лична Карта Сопствениците,

DEN 118.00
DEN 168.00
-30 %
Достапност


Опис
Име На Производ :
Боја : Црна / Сребрена / Сино/Темно Сина
Фото Diam : 20mm
Материјал : ПВЦ
Јаже должина : 45см
Се повлече тока Дијаметар : 3.2 cm
Употреба : Погоден за различни ID Картичка Копче Значка Носителот
Фотографии

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
NBH-001
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Иглички
is_customized:
No
Материјал:
Пластични
R

Производи во категоријата