.

.

Нов Простор Алуминиум Заклучување на Вратата Европски Стил Големи Knob Механички Брави Сплит-заклучување на Хардверски Додатоци Затворен-кодот

Нов Простор Алуминиум Заклучување на Вратата Европски Стил Големи Knob Механички Брави Сплит-заклучување

DEN 2139.84
Достапност


Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен. LANXSTAR Боја : Како на сликата покажува, боја, Материјал : Никел-Цинк легура + Нерѓосувачки челик; Адаптер Вратата Дебелина : 35~50mm; Центар. LANXSTAR Ние се грижиме за нашите ценети корисници, и се секогаш спремни да работат работи надвор. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување. LANXSTAR Објект Сликите ги Покажуваат
. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа надвор. LANXSTAR Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата. Објектот ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само.

Број На Модел На:
LX-FTSASL5808
Големина:
Circle Diamter 55mm
Бренд Име:
LANXSTAR
B_rand:
LANXSTAR
Обработка на прилагодување:
Yes
Ttexture на материјал:
Цинк легура + Нерѓосувачки челик
Тип:
Сплит Кодот
Делокруг на примена:
Вратата дебелина 35-50ММ
DIY Материјали:
Дрво
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
R

Производи во категоријата