.

.

50mm, Анти-Кражба Систем за Безбедност Вратата Моторни Велосипед Катанец рѓа превенција анти стриже нерѓосувачки челик водоотпорен киселина

50mm, Анти-Кражба Систем за Безбедност Вратата Моторни Велосипед Катанец рѓа превенција анти стриже нерѓосувачки

DEN 1354.00
DEN 1488.00
-9 %
Достапност


стокови : 304 од не ' рѓосувачки челик катанец
големина : 50mm
материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик

Големина:
50mm
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
50mm со три копчиња
Стоковните:
Нерѓосувачки Челик Катанец
Големина:
50mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
одделение:
304
MOQ:
1pc
Потекло:
Кина
ПОВРШИНА:
фабрика површина
Копчиња:
Три
кориснички:
Yes
квалитет:
добро
R

Производи во категоријата