.

.

Луксузна стаклена врата заклучување(DFGL-004)

Луксузна стаклена врата заклучување(DFGL-004)

DEN 518.40
Достапност


Лизгачки врата, стакло за заклучување.
Големина : 95x65 X45mm
Материјал : S. челик со burshed
Се користи за 10-12mm дебелина на стакло од врата,не треба се направи дупка.

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
HJ-666-В
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата