.

.

Луксузна стаклена врата заклучување(DFGL-003)

Луксузна стаклена врата заклучување(DFGL-003)

DEN 518.40
Достапност


Лизгачки врата, стакло за заклучување.
Големина : 95x86mm
Материјал : S. челик со burshed
Се користи за 8-12mm дебелина на стакло од врата,не треба се направи дупка.

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
HJ113A
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата