.

.

LHX Дигитални Електрични Хотел Заклучување Најдобри RFID хотел Електронско Заклучување на Вратата За Стан Стан на

LHX Дигитални Електрични Хотел Заклучување Најдобри RFID хотел Електронско Заклучување на Вратата За

DEN 9074.00
DEN 9552.00
-5 %
Достапност

И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии.
LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно.^-^
Име : LHX Дигитални Електрични Хотел Заклучување Најдобри RFID хотел Електронско Заклучување на Вратата На Станот Стан
Предмет : ZS70
Заклучување Тип : Багаж Кодот За Заклучување
Key Type : Keyless,Лозинка
Материјал : ABS
Големина(Должина*Ширина) : 52mm*89mm*19mm
Нето Тежина : 65g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 70g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.

Бренд Име:
HAIBOAT
Број На Модел На:
ZS40
Големина:
52*89*19mm
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Тежина:
70g
Пакет:
Меур торба
боја:
Бела,Сина,Зелена,Портокалова,Розова
Материјал:
ABS
специјалност:
Код Комбинација Дигитални Лозинка За Заклучување На
Примена:
Багаж Патент Торба Ранец Чанта Куфер Фиока Кабинет
Тип:
3 Група Код (0-9) Со Wirerope
Големина:
52mm*89mm*19mm
DIY Материјали:
Металугрија
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
R

Производи во категоријата