.

.

Rarelock Комбинација Патент Багаж Куфер Кутија Патна Торба Брави 3 Цифрениот Код за Заклучување Со Wirerope на

Rarelock Комбинација Патент Багаж Куфер Кутија Патна Торба Брави 3 Цифрениот Код за Заклучување Со Wirerope

DEN 273.00
DEN 287.52
-5 %
Достапност


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии.^-^
Име : Rarelock Комбинација Патент Багаж Куфер Кутија Патна Торба Брави 3 Цифрениот Код За Заклучување Со Wirerope
Предмет : ZS70
Заклучување Тип : Багаж Кодот За Заклучување
Key Type : Keyless,Лозинка
Материјал : ABS
Големина(Должина*Ширина) : 52mm*89mm*19mm
Нето Тежина : 65g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 70g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно.

Број На Модел На:
ZS70
Големина:
52*89*19mm
Бренд Име:
HAIBOAT
Заклучување Тип:
У Облик На Заклучување
Тежина:
70g
Пакет:
Меур торба
боја:
Бела,Сина,Зелена,Портокалова,Розова
Материјал:
ABS
специјалност:
Код Комбинација Дигитални Лозинка За Заклучување На
Примена:
Багаж Патент Торба Ранец Чанта Куфер Фиока Кабинет
Тип:
3 Група Код (0-9) Со Wirerope
Големина:
52mm*89mm*19mm
DIY Материјали:
Металугрија
R

Производи во категоријата