.

.

Rarelock 5pcs/многу ABS Притисни Копче Фати Брави Шкафот Вратата Knob Campervan Караван Motorhome RV Кабинет Фиока Притисни за Заклучување на

Rarelock 5pcs/многу ABS Притисни Копче Фати Брави Шкафот Вратата Knob Campervan Караван Motorhome RV

DEN 1185.00
DEN 1247.52
-5 %
Достапност

Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил . Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако не се добие објектот додека времето за испорака е крај, ве молиме контактирајте со нас. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Име : Rarelock 5pcs/многу ABS Притисни Копче Фати Брави Шкафот Вратата Knob Campervan Караван Motorhome RV Кабинет Фиока Притисни за Заклучување
Предмет : ZS02-BN
Заклучување Тип : RV/Караван/Брод/Моторот Home/Шкафот Мини Кодот
Key Type : Keyless
Материјал : Пластика
Боја : Кафена
Намалување Дупка Φ (Дијаметар) : 20mm
Погоден За на Врата Дебелина : 15mm-27mm
Нето Тежина : 50g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 55g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Додатоци :
1 заклучување на телото
1 knob
1 прстен
1 Напаѓач
1 плоча
4pcs Завртки
Примена :
RV/Караван/Брод/Моторот Home/Шкафот
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, 3 Цифра Комбинација Заклучување;
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.

Бренд Име:
R
Број На Модел На:
ZS02-BN
Големина:
Different Size
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот
Материјал:
ABS
Сечење Дупка:
20mm
Вратата дебелина:
15mm-27mm
Примена:
RV Фиока Караван Мебел Шкафот
специјалност:
Притисни Копче Latch Knob Кодот
Тежина:
50g
боја:
како слик
Пакет:
Меур торба
DIY Материјали:
Металугрија
R

Производи во категоријата