.

.

BOSHI бренд CE одобрено коло прекинувач за заклучување (Вратоврска бар lockout ) TBLO безбедност lockout за tagout BD--D03 20pcs/многу

BOSHI бренд CE одобрено коло прекинувач за заклучување (Вратоврска бар lockout ) TBLO безбедност lockout

DEN 1867.20
Достапност

BD-D01 D02 D03 D04
Направени од инженеринг пластика зајакната најлон АП. Одговара на повеќето постоечки типови на европа и Азија Коло Прекинато. Лесно да се инсталира со помош на push-button или rotate ролери. Достапни за еден и мулти-пол коло прекинато Препорачува да се користи во комбинација со катанец за дополнителна безбедност. Може да се користи padlocks со shackle дијаметар до 7mm.
Дел Код Опис BD-D01 ПОС(Pin Надвор Стандард), дупка проред BD-D02 PIS(Pin Во Стандард), дупка проред BD-D03 TBLO(Вратоврска бар Lockout) BD-D04 POW(Pin Од Широк), дупка проред

Бренд Име:
BOZZYS
Број На Модел На:
BD--D03
Заклучување Тип:
коло прекинувач за заклучување
R

Производи во категоријата