.

.

VIBORG Делукс SUS304 Нерѓосувачки Челик Кастинг Внесени Безбедност Приватност Влез Влез на Врата Mortise Lockset Заклучи Собата, брусен

VIBORG Делукс SUS304 Нерѓосувачки Челик Кастинг Внесени Безбедност Приватност Влез Влез на Врата Mortise

DEN 2879.52
Достапност


Опис На Производот
Име На Производ
SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик Кастинг за Влез Поставите Заклучување на Вратата
Бренд
VIBORG
Број На Модел На
КАКО-19 A33
Материјал
SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик
Заврши
Сатенски никел и Полиран огледало-како
Кодот За Јадрото
висок квалитет месинг
заклучување на телото
SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик
Погоден за на врата дебелина
35 до 50 mm
Пакетот вклучува
1 сет на SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик Кастинг за Влез Заклучување на Вратата во Собата со 3 копчиња како што е опишано
За VIBORG
VIBORG - основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Pearl River Delta на Провинцијата Guangdong. Потпирајќи се на нејзиниот повеќето напредни опрема и објекти, професионален менаџмент кадри, техничари, вешти работници и успешен маркетинг и менаџмент, VIBORG стана БР. со светска класа извонредна изработка и квалитет. Своите производи ги вклучува сите видови на почетниот hardwaresмебел hardwares, бања hardwares, кујна hardwares, итн. Еден Бренд на домашниот хардверски производи во Кина!!!
НАШАТА Фабрика
За Ваша Информација
. Ви благодариме.1 Бренд
на
Свет-Класа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!
Детали За Производот Покаже :
◊◊◊VIBORG Светска класа Врвен Квалитет Делукс SUS - 304 од не ' Рѓосувачки Челик Кастинг за Влез Заклучување на Вратата Поставите◊◊◊
2015-3-1 Нов Производ
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
Овој запис поставите заклучување на вратата има ДВА вида :
Левата Рака Inswing
Десната Рака Inswing
Значи, кога ќе го поставите цел да се купи овој запис заклучување на вратата во собата, ве молиме оставете порака со твоите цел да ни кажете кој вид треба.

боја:
Левата рака inswing
Бренд Име:
Viborg
Број На Модел На:
КАКО-19A33
Материјал:
SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик
По завршувањето:
Сатенски никел и Полиран огледало-како
Погоден за на врата дебелина:
35 до 50 mm
кодот за јадрото:
висок квалитет месинг
заклучување на телото:
SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Дрво
R

Производи во категоријата