.

.

5 поставите 20mm Кабинет Cam Заклучување Пошта Кутија Датотека Кабинет Биро Фиока Брава со 10 Копчиња Мебел Заклучување Кабинет Алатка

5 поставите 20mm Кабинет Cam Заклучување Пошта Кутија Датотека Кабинет Биро Фиока Брава со 10 Копчиња

DEN 729.00
DEN 1041.12
-30 %
Достапност

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
HG0012642 S20-5
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : цинк легура
Боја : како на сликата покажува
Планината Дупка со Дијаметар : за 18mm
Навој Тело Должина : околу 16mm/20mm/25мм/30мм
Издржливи && Мали и безбедно
Заклучување на рачката може да се ротира за 90 степени
Погоден за Писмо Кутија, поштенско сандаче, фиока, ковчегот, поднесување Кабинети и така натаму
Пакет се вклучени :
5 X Cam Кодот
10 X Клучеви
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.

Големина:
20mm
Број На Модел На:
кабинетот на cam за заклучување
Бренд Име:
Mayitr
Заклучување Тип:
кутија за заклучување
R

Производи во категоријата