.

.

1Pc Гроздобер Антички Железо Стариот Заклучување Ретро Птици Цвет Катанец Накит Дрвена Кутија Катанец Заклучување за Куфер Фиока Кабинет + Копче

1Pc Гроздобер Антички Железо Стариот Заклучување Ретро Птици Цвет Катанец Накит Дрвена Кутија Катанец

DEN 205.00
DEN 215.52
-5 %
Достапност


боја:
Злато Во Боја, Тон Бронза
Број На Модел На:
Нови
Големина:
Approx
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот
Состојба:
100% нови
боја:
Бронза На Ѕвонење/Златна Боја
Материјал:
Цинк Alooy
Големина:
Approx
DIY Материјали:
Дрво
R

Производи во категоријата