.

.

LHX CMMS241 Хардвер Нова Рунда Внатрешни работи Заклучување на Вратата Прекрасна Модерна Нерѓосувачки Челик Една Страна Отворено Со Копче Заклучи Cerradura

LHX CMMS241 Хардвер Нова Рунда Внатрешни работи Заклучување на Вратата Прекрасна Модерна Нерѓосувачки

DEN 1765.00
DEN 1858.56
-5 %
Достапност

Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии.
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, Keyless стаклена врата заклучување;
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : LHX Хардвер Нова Рунда Внатрешни работи Заклучување на Вратата Прекрасна Модерна Нерѓосувачки Челик Отворен Од Едната Страна се Заклучува Cerradura
Предмет : MMS241
Заклучување Тип : Заклучување На Вратата
Key Type : Компјутер Копче
Материјал : Нерѓосувачки челик
Заврши : Никој
Кратенка : Над 5000
Големина(Должина*Ширина) : 100mm*60mm
Нето Тежина : 420g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 450g / ЕЕЗ
Пакет : Картон
Додатоци :
1,Цилиндар *1 PCS Материјал : Нерѓосувачки челик
2,Ракување*1 PCS Материјал : Нерѓосувачки челик
3,Latch*1 PCS Материјали : Челик
4,Screw1*4 PCS Материјали : Челик Заврши : Цинк
5,Screw2*2 ПАРЧИЊА Материјал : Челик Заврши : Цинк
6,Clip1*1 PCS Материјали : Челик
7,Clip2*1 PCS Материјали : Челик
8,Внесете*3 PCS Материјал : Месинг, Заврши : Никел
Примена : Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.

Бренд Име:
HAIBOAT
Големина:
100mm*60mm
Број На Модел На:
MMS241
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена:
Прозорец,Врата,Канцеларија
ОЕМ:
ние нудиме на големо цена
Тип:
1 Заклучување и 3 копчиња
Големина:
100mm*60mm
DIY Материјали:
Металугрија
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
R

Производи во категоријата