.

.

LHX Хардвер Фрак Заклучување на Транспарентен Обука Вештина Професионални Visable Пракса Padlocks Заклучување ги Собереш За Locksmith

LHX Хардвер Фрак Заклучување на Транспарентен Обука Вештина Професионални Visable Пракса Padlocks Заклучување

DEN 473.00
DEN 497.76
-5 %
Достапност

Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни.
Специјалност :
1,Ова е Abloy Заклучување.
4,100% сосема нов и висок квалитет. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница.
3,Што всушност може да се види на иглички движат нагоре и надолу како клучен слајдови во и надвор од заклучување. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели.^-^
Име : LHX Хардвер Фрак ABLOY Заклучување на Транспарентен Обука Вештина Професионални Visable Пракса Padlocks Заклучување ги Собереш За Locksmith
Предмет : MMS279
Заклучување Тип : Abloy L ock
Заврши : Никој
Кратенка : 3,000
Нето Тежина : 146g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 150g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Додатоци :
1,Заклучување*1pcs
2,Внесете*2 парчиња
Примена : Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.

Големина:
NO
Бренд Име:
HAIBOAT
Заклучување Тип:
Внесувањето Катанец
Број На Модел На:
MMS279
Специјално:
Обука Пракса За Заклучување За Почетник Изберете Set
Тежина:
140g
Клучни Комбинација:
Над 3000
боја:
Транспарентна
Заклучување материјал:
Акрил+Месинг
Додатоци:
Заклучување*1 Копче*2
Употреба:
Locksmith Алатки,Заклучете Ги Собереш
DIY Материјали:
Металугрија
R

Производи во категоријата