.

.

Електромагнетни Заклучување Магнетна Брава 600 кг Сила 12VDC

Електромагнетни Заклучување Магнетна Брава 600 кг Сила 12VDC

DEN 2576.64
Достапност


Електромагнетни Заклучување Магнетна Брава 600 кг Сила 12 VDC
Димензија : Главен Дел(227x38x27mm)
Железо Панел(185x38x12.5mm)
Номинална Напон : 12 VDC/480m A
Држи Сила : 600lbs
Тежина : 2kg
НИЕ ЌЕ ЈА ОБЈАВИТЕ ОВАА ТОЧКА ОД ЕМС EXPRESS!!!

Заклучување Тип:
магнетна брава
DIY Материјали:
Електрични
R

Производи во категоријата