.

.

JZ001 Тастатура го Отклучите Телефонот Камера Види Таблета Netbook Лаптоп Багаж Предмети Анти Загуба Burglar Алармот

JZ001 Тастатура го Отклучите Телефонот Камера Види Таблета Netbook Лаптоп Багаж Предмети Анти Загуба

DEN 1690.00
DEN 1920.00
-12 %
Достапност


JZ001 Тастатура го Отклучите Телефонот Камера Види Таблета Netbook Лаптоп Багаж Предмети Анти Загуба Burglar Алармот
Оригиналната лозинка : 1234
Лозинка за укинување на аларм : лозинка на текст за да биде континуирано, го копчето има краток звук, лозинка е точно, долго звук, лозинка грешка, прстен три пати. Промена на лозинка : оригиналната лозинка # нова лозинка # нова шифра, да менувате лозинката е завршен, долго звук : лозинка грешка, прстен три пати. Наплата на лозинка : батеријата е целосно исцрпен (за 15 дена), или отворете го ресетирате дупка (лозинка подолу тастатурата) Режим на државата : зелениот индикатор на левата страна е светкави), алармот статус : црвениот индикатор за правото трепка Полнење зелено трепка, полнење завршен зелено светло е секогаш на. i Phone безбедност мора да го користите специјални анти-кражба кабел. Answer : ___________________________ Note : внатрешна енергија од батеријата за да се спречи кражба

Големина:
70*40*22mm
Заклучување Тип:
Внесувањето Катанец
Број На Модел На:
jz001
Оригиналната Лозинка:
1234
Батеријата време:
за 15 дена
Број на Копчиња:
12
R

Производи во категоријата