.

.

60mm Анти-Кражба Систем за Безбедност Вратата Моторни Велосипед Катанец рѓа превенција анти стриже нерѓосувачки челик водоотпорен киселина

60mm Анти-Кражба Систем за Безбедност Вратата Моторни Велосипед Катанец рѓа превенција анти стриже нерѓосувачки

DEN 1747.00
DEN 1920.00
-9 %
Достапност


стокови : 304 од не ' рѓосувачки челик катанец
големина : 60mm
материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик

Големина:
60mm
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
60mm со три копчиња
Стоковните:
Нерѓосувачки Челик Катанец
Големина:
60mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
одделение:
304
MOQ:
1pc
Потекло:
Кина
ПОВРШИНА:
фабрика површина
Копчиња:
Три
кориснички:
Yes
квалитет:
добро
R

Производи во категоријата