.

.

3Pcs Секси Мажи Супер Мазна & Тенка Боксери долна облека Торбичка Мини Бикини Боксери

3Pcs Секси Мажи Супер Мазна & Тенка Боксери долна облека Торбичка Мини Бикини Боксери

DEN 527.52
Достапност


*ние препорачуваме да нарачате големина нагоре.
Гаранција :
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Се врати и враќање :
1. Ве молиме игнорира големина ознака на камшик, како што е во Азија големина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
JAXFSTK
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
LE1106-3
R

Производи во категоријата