.

.

Детски Пижами Момчиња&Девојки Бебе Rompers Краток Ракав Памук О-Вратот 6-24M Роман Новороденче Roupas де bebe Бебе Облека Тело одговараат на

Детски Пижами Момчиња&Девојки Бебе Rompers Краток Ракав Памук О-Вратот 6-24M Роман Новороденче Roupas

DEN 913.00
DEN 1631.04
-44 %
Достапност

Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница, изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет".,следење бр.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме чесни и одговорни. Политика На Враќање : 1.Ако цел amout повеќе од $200, ние ќе ја испрати преку DHL,EMS за бесплатен превозот, кој ќе пристигне во 5-10 работни дена.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој. Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена. Повратни информации : 1.)
Пакет : Четири парчиња
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени За нас : 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати. Превозот : 1. може да ви помогне да следење на статусот на наредби.Ние нудиме Висок квалитет на производи, брз и лесен товар, совршен по-продажбата на услугата, било каков проблем што може да ни се јавите. Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days) или Хонгконг Пост Воздух Mail(околу 10-40days). Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
HBPF136
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
Шаблон Тип:
Цртан филм
Bodysuit:
бебе момче облека
rosherun:
бебе девојка облека
Тело за новороденчињата:
бебе тело
bodysuit бебе:
Тело на момче
Деца работи:
бебе тело
без ракави bodysuit бебе:
Новороденчињата бебе момче тело
bodysuit новородените:
детски пижами
R

Производи во категоријата