.

.

Нови ZEALOT B20 Безжична Bluetooth Слушалки со HD Звук Бас стерео На Уво слушалки со Микрофон Слушалка за iPhone, Samsung

Нови ZEALOT B20 Безжична Bluetooth Слушалки со HD Звук Бас стерео На Уво слушалки со Микрофон Слушалка

DEN 1048.00
DEN 1247.52
-16 %
Достапност

Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . За Повратни Информации : 1. Ние ќе испратиме производите на адресата која ја остави на нас . Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход 2. За Враќа : 1. Ако тоа е нашиот проблем, ние ќе ви даде добро решение . Ве молиме да оставите добар feed врати во нас, доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле производи од 45 дена, и ве молиме да ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина. Откако примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. За Плаќање : 1. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување 4. Ние прифаќаме начинот на плаќање што платформата се нудат 2.ние се грижиме за нашите клиенти ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодариме!
. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата ќе може да има, и ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.

Приклучок Тип:
Безжичната
Функција:
за Мобилен Телефон
Поддршка СТАН:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Линија Должина:
Никој
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Бренд Име:
ZEALOT
Активен Бучава Отказ:
Yes
Број На Модел На:
Zealot B20
Стил:
приклучок за слушалки
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Водоотпорен:
Yes
Конектори:
Никој
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
комуникација:
Безжична+Жичен
Отпорот:
32Ω
Чувствителност:
98dB
Безжична Тип:
Bluetooth
Конектори:
ПОМОШЕН
Времето на пазарот:
2016 година
R

Производи во категоријата