.

.

ретро маса светилка Затемнување ноќ светлина Lumiled сијалица Американската држава креативен подарок Бар Кафе индустриска вода табела светилка luminaria

ретро маса светилка Затемнување ноќ светлина Lumiled сијалица Американската држава креативен подарок

DEN 1228.00
DEN 1535.52
-20 %
Достапност


Име На Производ
ретро маса светилка Затемнување ноќ светлина Lumiled сијалица Американската држава креативен подарок Бар Кафе индустриска вода табела светилка luminaria
Specifcation
Материјал : Железо
Абажур материјал : органско стакло
Процес : боја Чистење
Светилка со светлина : со светлина
Соодветен простор : дневна соба студија спална соба
Моќност : 31 W (inclusive) -40 W (inclusive)
Пакетот Вклучува
1 x ретро маса светилка

Wattage:
110V, 220V
Тип На Објект:
Биро Светилки
Број На Модел На:
Биро светилка
Извор На Енергија:
DC
Сенка Тип:
Железо
Заврши:
Железо
Извор На Светлина:
Флуоресцентни
Карактеристики:
ноќта светилка
Тело Материјал:
Железо
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
TRANSCTEGO
Стил:
Куќа
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Напон:
36V
База Тип:
E40
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
модели:
седум
Гарантен период:
3 Години
Применливи Простор:
На бојадисана, студија, спална соба, друг/други
Стил:
Американскиот
R

Производи во категоријата