.

.

Виткање LED табела Led светилка батерија маса светилка око за заштита мини преносни LED светло Со алармот на Календарот colck

Виткање LED табела Led светилка батерија маса светилка око за заштита мини преносни LED светло Со алармот

DEN 798.00
DEN 840.00
-5 %
Достапност

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете порака за да ми кажете што plug сакате(сад или еу),или ќе ви го испратам нас. Виткање LED табела Led светилка Батерија Маса Светилка Карактеристики : Преносни пати LED светло Еко-пријателски,LED светло Не Флеш LED светло, повеќе око-заштита на 18pcs на LED светло(заштеда на енергија/ долг живот/ без зрачење) Мода и кул форма,лесно да се opearate вградена литиум батерија,полнење LED показател(Индикатор светлото кога под полнење состојба, индикатор за исклучување кога полните целост) за Аларм на Календар AC-DC АДАПТЕР СПЕЦИФИКАЦИЈА Модел : НЕ-0550 ТЕКСТ : AC 110 V-240 V,50/60 HZ ИЗЛЕЗ : DC 5 V,500m A ТАБЕЛА СВЕТИЛКА СПЕЦИФИКАЦИЈА на Текст напојување : USB 5 V/500m A вградена Литиум батерија : 3.7 V/1000m AH Аларм моќ : CR2025/3 V производ димензии : 180x45x29mm 5.Боја : розева 6.Net тежина : 260g Пакет се вклучени : 1 x светилка 1 x Држачи за Кабел 1 x Адаптер 1 x упатство

Боја На Каросеријата:
Пинк
боја:
Бела
Тип На Објект:
Биро Светилки
Сенка Тип:
Shadeless
Карактеристики:
Око За Заштита
Тело Материјал:
ПВЦ
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1year
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
сертификација:
CE,RoHS
Е dimmable:
Yes
Стил:
Модерна
База Тип:
Оптоварување
Материјал:
ПВЦ/Пластика
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
Батерија
Број На Модел На:
допрете led светилка
Бренд Име:
Aixy
Напон:
DC3.7V
R

Производи во категоријата