.

.

Lovingsha Висок квалитет Rhinestones Дама Бејзбол Капа Моден Викенд Жена Demin капа Гроздобер Жан Памук Капа AD059

Lovingsha Висок квалитет Rhinestones Дама Бејзбол Капа Моден Викенд Жена Demin капа Гроздобер Жан Памук

DEN 285.00
DEN 558.24
-49 %
Достапност


ДЕТАЛИ
Шапка обемот : 55-62cm
шапка тежина : околу 105g
Материјал : Памук
Пол : Унисекс
Ние прифаќаме микс цел,се меша брендови,стилови и големини
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да
се разликува малку од горенаведените слики.ви благодариме за разбирањето!
Пакување
Надуени
Воздух, ќе се направи торба здрав.
Запечатени добро.
За да се избегне протекување на воздухот.
Стави капа во воздушното перниче.
Воздушното перниче ќе ја задржи формата на ззп.
Ќе добиете пакетот со оваа финална пакување.

Тип На Објект:
Безбол Капи
Рака Тип:
прилагодлив
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
LOVINGSHA
Број На Модел На:
AD059
Материјал:
Памук
Шапка Големина:
една големина
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
R

Производи во категоријата