.

.

100 компјутери Креативни Заби тип Подарок молив гумичка Стоматолошката Клиника, Специјален подарок за стоматолог во Медицински лабораториски канцелариски

100 компјутери Креативни Заби тип Подарок молив гумичка Стоматолошката Клиника, Специјален подарок за

DEN 864.00
DEN 1440.00
-40 %
Достапност

Опис на Мало Value> 36 ДОЛАРИ! Цена за 100pcs во повеќе бои! 100% сосема нов и висок квалитет на Овие мали гуми се неустоимо симпатична Заб Гуми мерки за прибл.2.5 cm. Овие гумени гуми се направи прекрасен подарок за децата. Можете исто така да користите нашите заби-во облик на гуми, како донации во наставата деца за здравјето на забите. Нето тежина : 300g Пакување Листа 100pcs / постави за продажба Боја : случајни испорака

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Moderate
Бренд Име:
SexeMara
НЕТО-WT.:
100pcs
боја:
мулти боја
R

Производи во категоријата