.

.

1PC 12V CCFL LCD ТЕЛЕВИЗОР Цевка Тестер Поддршка 3-55 Цевка За Лаптоп со Екран Поправка H02

1PC 12V CCFL LCD ТЕЛЕВИЗОР Цевка Тестер Поддршка 3-55 Цевка За Лаптоп со Екран Поправка H02

DEN 505.00
DEN 531.36
-5 %
Достапност


напојување : над 12 V 4А-Поддршка 3-55" Светилка за Известување : Притиснете на прекинувачот и индикатор светлина се претвора во црвен, а потоа можете да го запали светилка. Ако сакате да го исклучите тестер, притиснете го прекинувачот за 2 секунди. Кога светлината се врти кон зелено, тоа значи да се затвори Количина : 1pc
1 x LCD Цевка Тестер 1 x Мали Порта Светилка Поврзување Проширување Линија
Многу Ниска цена Само како Промоција. Некои Каде што ќе биде превозот од Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина пост воздух mail ,Најмногу треба 10-30(или повеќе) дена зависи од вашата земја . Ако сакате повеќе или брза испорака, ве молиме изберете други средства за превоз, или контактирајте со нас.Ви благодариме. Ако имате добиете предмети .PLS Заврши цел.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски. Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш. Ние ќе го реши проблемот во најкус рок.

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
D11979
R

Производи во категоријата