.

.

1200pcs Возраст 20 СРЕЌЕН РОДЕНДЕН Confetti За Brithday Партија Декорација на Розови Метален Glitz ги расфрла колекции Црна Sliver Сина, Розова

1200pcs Возраст 20 СРЕЌЕН РОДЕНДЕН Confetti За Brithday Партија Декорација на Розови Метален Glitz ги

DEN 100.00
DEN 105.12
-5 %
Достапност


*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.за да се избегне недоразбирање ,
Ве молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
shippment
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ве молиме да не?т остави неутрални или негативни повратни информации директно без контакт со нас
Ви благодариме повторно за посетата на нашата продавница, посакуваме да имате пријатен шопинг искуство!
.othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.Ви благодариме за вашето разбирање.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Хартија confetti
Confetti е партија од суштинско значење и оние кои покажуваат изјава на ЉУБОВ не е исклучок , што е доволно за 2 / 3 табела покриеност (во зависност од големината на масата)
Овој прекрасен confetti може да се користи за картички & подарок обвива, табела декорација, партија покани и повеќе
Износот на Среќен роденден : прибл 400pcs
Износот на Број : приближно 1200 компјутери
тежина : appro30g
Материјал : Пластика
Боја : Розова,сребрена,црна ,сина ,виолетова
Среќен роденден големина : 3cm * 1.

Големина:
30g
Повод:
Роденден Партија,Партија,Годишнина
Бренд Име:
TIANZHIYUAN
Производ Класификација:
Confetti
Број На Модел На:
1001019
Материјал:
ПВЦ
R

Производи во категоријата