.

.

Класичен Серија Picasso Pimio 912 Потпишување Метал Roller Ball Пенкало со Оригинален Подарок Кутија за Бизнис Подарок Пенкала Бесплатен Превозот

Класичен Серија Picasso Pimio 912 Потпишување Метал Roller Ball Пенкало со Оригинален Подарок Кутија

DEN 1906.00
DEN 2006.40
-5 %
Достапност


Класичен Серија Picasso Pimio 912 Потпишување Метал Roller Ball Пенкало со Оригинален Подарок Кутија за Бизнис Подарок Пенкала Бесплатен Превозот
Пакетот вклучува :
1 x Пен
1 x Оригинален подарок кутија

Мастило Боја:
Црна
Бренд Име:
JINHAO
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
912
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Новина:
No
Тип:
Ballpoint Пен
R

Производи во категоријата