.

.

2018 10pcs/многу 12inch Латекс Colorur Магија Меур Балон Свадбена Церемонија Декорација Балони Играчки Подарок Партија Снабдување Дома Декор

2018 10pcs/многу 12inch Латекс Colorur Магија Меур Балон Свадбена Церемонија Декорација Балони Играчки

DEN 170.00
DEN 199.68
-15 %
Достапност


2018 10pcs/многу 12inch Латекс Colorur Магија Меур Балон Свадбена Церемонија Декорација Балони Играчки Подарок Партија Снабдување Дома Декор
Декорација Mariage 12inch се Зголеми Печатење Латекс Хелиум Балони Inflable Балон Партија Свадба Декорација Играчки Материјали
Количина : 10pcs/многу
Материјал : латекс
Боја : Мулти (магијата меур балон)
Големина : 12inch
На свадба,Нова година , фестивалот, фестивал активности неопходни местото на одржување на изгледот на пазарот~ Е детски играчки Забелешка : 1. Вистински објект боја можеби малку поинаква од сликата се прикажани поради осветлување кога сликата е снимен и на набљудувачите.
Answer : ___________________________ Note :

боја:
микс боја
Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Роденден
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
flowerherd
Број На Модел На:
BL1610002870
Обликот Стил:
Круг
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број на Компјутери:
10pcs
Големина:
10inch 2.8 g
Спецификација:
0.7-0.9M
R

Производи во категоријата