.

.

Нови Девојки, Жени Издувам Ракав Сомот Професионални Балет Туту Фустан Деца Возрасни Принцеза Танц Костим C97

Нови Девојки, Жени Издувам Ракав Сомот Професионални Балет Туту Фустан Деца Возрасни Принцеза Танц Костим

DEN 1694.00
DEN 1694.40
-0 %
Достапност

Известување
Драг пријател,
Ви благодарам многу за вашата посета!
Овој костим не е испратена од нашите акции, но новите направени. Водството времето сега е 10-15 дена. Порано ќе ред, и порано, ние можеме да брод. Било какви прашања, ве молам дозволете ми да знам. Ви благодариме. ^-^
Виножито
Нови Девојки, Жени Издувам Ракав Сомот Професионални Балет Туту Фустан Деца Возрасни Принцеза Танц Костим C97
Стил Бр. : C97
Име : Балет туту фустан
Стокови : Фустан
Употреба : Балет танц, перформанс
Материјал : Кадифе, spandex, полиестер
Функција : Издувам ракав, sequins
Предности : Мека, удобно, дише, еластична и убаво се вклопуваат
Боја : Како на сликата
Трговија на големо цена : 10% попуст за 10 парчиња и погоре во една големина, се преговара за големи нарачки
Цени : се Преговара и варира на различни количини
Големина информации :
Слики :
Детали :
Фабриката слики :
Други описи :

Големина:
XSC, SC, MC, LC, XLA, SA, MA, LA, XLA
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
C97
Пол:
Девојки
Бренд Име:
благодарам искрен
Танц Тип:
Балет
Големина:
XSC, SC, MC, LC, XLC, SA, MA, LA, XLA
Применливи пол:
Девојки, жени
боја:
како Слика
Материјал:
Сомот, spandex, полиестер
Употреба:
Танц, перформанс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
R

Производи во категоријата