.

.

Преносни ПВЦ Заштеда на Вода Допрете Кујна Тапа Додатоци Прилагодливи Тапа Адаптер Млазницата Spout Бања Прибор

Преносни ПВЦ Заштеда на Вода Допрете Кујна Тапа Додатоци Прилагодливи Тапа Адаптер Млазницата Spout Бања

DEN 127.00
DEN 194.88
-35 %
Достапност


Карактеристики : Rotatable Анти Прскање на Вода-спасување Уреди Вода Млазницата Филтер за Вентил Кујна Тапа Додатоци Креативни Вода-спасување Кујна Тапа, мека и bendable, кој е многу удобен да го инсталирате на тапа, тоа може да го спаси 50% вода. Идеални за користење на перење зеленчук, чинии или мијалникот,помагајќи ти да се чисти побрзо и поевтино. 360° слободни ротација и таму е вентил, кој може да биде прилагодена според вашите потреби. Спецификација : Точка Име : Кујна Тапа Додатоци Материјал : ABS+ПВЦ+PS. Должина : Околу. 17.7 cm/6.97" Горната дупка со дијаметар : Прибл. 2cm/0.79" Дното Дијаметар : Прибл. 4.6 cm/1.81" Боја : Сина, Розова, Зелена Пакет се Вклучуваат : 1 x Прилагодливи Тапа Млазницата

Тип:
Две-парче
Број На Модел На:
210107010403
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
WHISM
Материјал:
Пластични
боја:
како Слика
вкупна должина:
2.13 Метри
Точка име :
тапа млазницата
Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Производот:
filtro acqua по rubinetto risparmio acqua
Објектот:
кујна вода тапа
објектот стил:
кујна спреј глава
Објектот ype:
допрете aerator
Стил:
кујна тапа адаптер
Име:
adaptador grifo cocina
R

Производи во категоријата