.

.

11787537984 11787537993 11787560957 234-5135 Кислород Сензор За BMW M3 Мерцедес-Бенц S400 S550 CL550 Мини Купер

11787537984 11787537993 11787560957 234-5135 Кислород Сензор За BMW M3 Мерцедес-Бенц S400 S550 CL550

DEN 2482.00
DEN 3309.60
-25 %
Достапност

на нашата on-line клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака на услугата, не-кавга се враќа и експерт механичар совети за вашиот гарантирано задоволство.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени. AB ОД ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни.

Земја/Регион на Производство:
Јапонија
За Возило Брендови/Модел:
BMW
323i-Година:
2006 година
Осветленост Дел Број:
17037,17 037,17039 ,17 039
Другиот Дел Број:
234-5135,2345135
Производителот Дел Број:
11787537984 ,11787537993, 11787560957
BMW Модел:
323i
R

Производи во категоријата