.

.

автомобил dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за nissan teana j32 2008 година 2003 2010 2011 2012 2013 2014

автомобил dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за nissan teana j32 2008 година 2003 2010

DEN 1680.00
Достапност


Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.кога ќе Submittingyourorder.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!
Ова е сликата за nissan teana j32 2008-2014
имаме овие бои можете да изберете
Има слики и вистината
Политика На Враќање
Гаранција/Враќање
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставајќи ни порака.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од 30 daysof приемот и во оригиналното пакување
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат средства. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.

Бренд Име:
ENJOYTOUR
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Должина:
130inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
R

Производи во категоријата