.

.

Столче Назад Scuff Нечистотија Заштитник Покрие Деца Бебе Удар Мат Мат Кал Чисти Водоотпорен Столче Назад Опфаќа

Столче Назад Scuff Нечистотија Заштитник Покрие Деца Бебе Удар Мат Мат Кал Чисти Водоотпорен Столче

DEN 172.00
DEN 226.56
-24 %
Достапност

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Карактеристики :
Водоотпорен материјал,тоа е лесно да се мијат и чистат,се неопходност за вашето бебе
Оваа Seatbelt Перница ќе ви помогне удобно поддршка на главата и вратот
Спиење безбедно километар по километар без болки во вратот и рамото
Ги штити целиот седиште против кал, нечистотија и влажни чевли
Деца Поместена столче заштитник може да се опремени или под Дете столче за заштита на седиште тепих или на задниот дел на предните седишта за да се заштитат од мали нозе.

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Ширина:
44cm
Специјални Функции:
Чување & Tidying
сет парче:
1
Објектот Должина:
76cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
VODOOL
Mfg Серија Број:
столче назад организатор
Материјал Тип:
Оксфорд ткаенина
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Материјал Тип:
Полиестер Ткаенини
Автомобил стил 1:
столче покрие универзална
автомобил стил 2:
столче џеб организатор
Автомобил стил 3:
автомобил перница предното седиште
R

Производи во категоријата