.

.

Бесплатен превозот !12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај за БМВ Х5 E70 2011 2012 магла светилка рамка Магла светлина Автомобил стил

Бесплатен превозот !12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај за БМВ Х5 E70 2011 2012 магла

DEN 4681.00
DEN 5640.00
-17 %
Достапност


Детали За Производот :
LED светилки drl Дење работи светлина случај за БМВ Х5 E70 2011 2012
Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола
На Дознака :
Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Ние ја цениме вашата поддршка
Напомена :
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин
tem Функција, Посебни Барања, итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации
Благодарение толку многу за вашата цел!

Специјални Функции:
работи светла
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
BMW Модел:
X5
Тип На Објект:
Ден Светлина
Име На Модел:
БМВ Х5 E70
Објектот Дијаметар:
40inch
Х5-Година:
2012,2011
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Тежина:
0.8kg
Леќа:
Не Се Вклучени
Lumens:
2600lm
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
БМВ Х5 E70
Година:
2011 2012
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
R

Производи во категоријата