.

.

2 парчиња Автомобил LED Број Табличка Светлина 12V 24 SMD3528 За Audi A4 Б8 А5 S5 TT RS Фолксваген ФОЛКСВАГЕН PASSAT 5D R36 Додатоци

2 парчиња Автомобил LED Број Табличка Светлина 12V 24 SMD3528 За Audi A4 Б8 А5 S5 TT RS Фолксваген ФОЛКСВАГЕН

DEN 564.00
DEN 806.40
-30 %
Достапност


Емитуваат Боја:
Бела
Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
Atreus
Име На Модел:
Табличка Светлина За Ауди
Led Чип Производител:
Кри
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Извор На Светлина:
LED
A4-Година:
2009,2010,2011,2012
Материјал Тип:
Висока густина инженеринг пластика
Напон:
12V
Audi Модел:
A4
Лер Зрак Тип:
место
Автомобил модел:
За Audi A4 Б8 А5 S5 TT/TT RS
Година:
2016 година
Специјални Функции:
ОЕМ квалитет
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Табличка Светла
Објектот Дијаметар:
3inch
Објектот Тежина:
0.04kg
Lumens:
168LM
Автомобил модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН PASSAT 5D R36
Автомобил Производител:
Audi
R

Производи во категоријата