.

.

За кинескиот Ѕид Лебди H3 2009-2011 Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon Светла за Магла Проектор Леќа E13

За кинескиот Ѕид Лебди H3 2009-2011 Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген /

DEN 5745.60
Достапност

Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. * Направете вашиот автомобил повеќе карактеристична; Изработка на вашиот автомобил поголема видливост на ден или нејасна временска прогноза!! * Директно замена со оригинални магла покрие без модификација е потребно. И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . 2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на земји во 20-35 работни дена . Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 2-5days. Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи нарачка.
Автомобил Стил 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Дење Работи Светла Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла со Проектор Леќа
За Кинескиот Ѕид Лебди H3 2009 2010 2011
Појавување На Автомобил Модел Шоу
Автомобил LED Ангел Очи светилки drl Халоген / Xenon Магла Светилка Светла за кинескиот Ѕид Лебди H3 * Не само што е убава ангел очите на за-BMW-стил, но исто така, тоа е дење работи светла и може да помогне да се спречи 58% од несреќи. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Други Политики 1 : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Емитуваат Боја:
Халоген Светилки Колекции, Xenon Светилки Колекции
Температура На Боја:
4300K, 6000K
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Материјал Тип:
ABS/ PC/ Легура
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
eeMrke
Специјални Функции:
Бела светилки drl / Жолта Сигнал / Халоген Xenon Магла Светилка
Објектот Тежина:
1.8kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Име На Модел:
ЕЕ-A2070
Магла светилки Извор (Изборен):
Халоген / Xenon Светилки
Ангел Очи Во Боја (Изборен):
2in1 бела/жолта, виолетова, сина, црвена, мраз-сина, бела
Леќа:
Вклучува
Напон:
DC 12V
Тип На Сијалица:
H11
Автомобил Производител:
За Кинескиот Ѕид Haval
автомобил модел 1:
За Кинескиот Ѕид Лебди H3 2009-2011
R

Производи во категоријата