.

.

SNCN Мулти-функција LED Рефлектор Светилка Задните Магла Светилка Браник Светлина Кочница Светлина се Претвори Сигнал Светлина За Mazda 6 2013 - година

SNCN Мулти-функција LED Рефлектор Светилка Задните Магла Светилка Браник Светлина Кочница Светлина се

DEN 2448.00
DEN 4800.00
-49 %
Достапност


SNCN Мулти-функција LED Рефлектор Светилка Задните Магла Светилка Браник
Светлината Кочница Светлина Се Претвори Сигнал Светлина За Mazda 6 2013 - 2016 Година
Pls бидете сигурни дека оваа светлина се вклопи во вашиот автомобил пред цел, ако тоа не го знам,
pls контактирајте со продавачот за проверка,ви благодариме!
* Цената вклучува(лево + правото );
* Функцијата вклучуваат(ноќно трчање + кочница + вртење сигнал);
* Боја е црвена, а не жолто, pls истакна!

Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
За Mazda 6 2013-2016
Специјални Функции:
LED Задни Магла Светилка
6-Година:
2013,2016,2015,2014
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Бренд Име:
sncn
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Mazda Модел:
6
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
LED Задниот Браник Светлина
боја на светлина:
Црвена
Лер Зрак Тип:
Поплави
Извор На Светлина:
LED
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Гаранција:
12months
R

Производи во категоријата