.

.

За Geely Emgrand 7 (RV) Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла Проектор Леќа

За Geely Emgrand 7 (RV) Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла

DEN 5520.00
Достапност

Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница. Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму земји можеби ќе треба подолго превозот време. Ве молиме имајте на ум дека помеѓу интерфејсот и интерфејс со водоотпорен третман. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Пакет се Вклучени : Suite На : Халоген Светилки Комплет 2x Проектор Леќа (E13 сертификација) 2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (55w H11 Халоген Светилки Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи светилки drl Возачот 1x Ангел Очи светилки drl Жица Suite Б : Xenon Светилки Комплет 2x Проектор Леќа (E13 сертификација) 2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (35w H11 Xenon Светилки и Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи светилки drl Возачот 2x Xenon Баласт 1x Ангел Очи светилки drl Жица Ако вашата оригинална автомобил не магла Светилка. Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот. Ние ги охрабруваме да ги споделат фотографии на инсталацијата на повеќе луѓе. И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . 2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа. 2 : Со цел да се продолжи услугата време, кога автомобилот светилка е инсталиран.

Емитуваат Боја:
Халоген Светилки Колекции, Xenon Светилки Колекции
Температура На Боја:
4300K, 6000K
Објектот Тежина:
1.6kg
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Име На Модел:
ЕЕ-A2063
Материјал Тип:
ABS/ PC/ Легура
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
eeMrke
Специјални Функции:
Бела светилки drl / Жолта Сигнал / Халоген Xenon Магла Светилка
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Магла светилки Извор (Изборен):
Халоген / Xenon Светилки
Ангел Очи Во Боја (Изборен):
2in1 бела/жолта, виолетова, сина, црвена, мраз-сина, бела
Леќа:
Вклучува
Напон:
DC 12V
Тип На Сијалица:
H11
Автомобил Производител:
За Geely Emgrand 7(RV)
R

Производи во категоријата