.

.

1 Сет Бела LED Цевка Дење Ден Магла Светлина светилки drl се Кандидира светилка со магла светилка дупка За Suzuki Swift 2014 2015 година

1 Сет Бела LED Цевка Дење Ден Магла Светлина светилки drl се Кандидира светилка со магла светилка дупка

DEN 3332.00
DEN 4272.00
-22 %
Достапност

Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
одговара за Suzuki Swift 2014-2015 Карактеристики : plug and play и нема потреба да се промени жици Xenon Бела Хром висока моќност ПРЕДВОДЕНА бела светла на секое парче отпорен на Вода за надворешни употреба На LED е поларна чувствителен, ако ДОВЕДЕ не е осветлување нагоре, се префрлат на две жици околу количина : 2 парчиња светла
1. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Превозот 1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Swift-Година:
2015,2014
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Бренд Име:
Cherk
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
0inch
Напон:
12V
Материјал Тип:
ABS+LED
Име На Модел:
За Suzuki Swift 2014 2015 2016 Година
Suzuki Модел:
Брза
R

Производи во категоријата