.

.

Tak Wai Ли 4Pcs Повеќе на Владата ПРЕДВОДЕНА Strobe Флеш Предупредување Автомобил Светлина Стил Црвена Сина Пожарникар Итни Предната Решетка Палубата Задните Светилки

Tak Wai Ли 4Pcs Повеќе на Владата ПРЕДВОДЕНА Strobe Флеш Предупредување Автомобил Светлина Стил Црвена

DEN 1536.00
DEN 2399.04
-36 %
Достапност


Со Производот
Tak Wai Ли Повеќе Начини 16 LED Strobe Флеш Предупредување Автомобил Светла Стил Црвена Сина Пожарникар Полицијата Итни Светилка За на Предната Решетка Палубата Задните
Флеш Шаблон : Повеќе Отколку Што И Е Еднаква На 20 Сцени Со Опција Копчето
Ставка Опис
Pecifications : Светлина, боја на располагање : Црвена / Сина Материјал : Пластични домување Број на светилки(секој) : 4 Барови, 4 Led диоди За Бар ,Вкупно 16 Pcs Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА 1 W/ Led диоди Возило Апликација : Универзална Нето тежина : 640g Големина : X 100mm 30мм X 20mm (L x W x H ) Живот : 500000 часа Сијалица Боја temp : 6, 000 K-6,700 К Осветленост : / Оценет Работен напон : DC 12 V Рангирани Работат на струјата : Номинална Моќност на потрошувачката на (СЕКОЈ) : 16 W
Пакет Содржи : 1 Сет Strobe Флеш Светилка
Објектот Слика
Купувачот Читање

Емитуваат Боја:
Црвена и Сина
Wattage:
16W
боја:
Црна
Име На Модел:
TWLMC-LED-4D-A
Објектот Тежина:
640kg
Објектот Дијаметар:
10cm
Бренд Име:
Tak Wai Ли
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
LED сопирачките,Strobe Флеш светилка
Материјал Тип:
Пластични Домување
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Пакет:
Вклучуваат Продажба На Мало Пакување Кутија
Леќа:
Вклучени
Година:
2017
Led Чип Производител:
Кри
Тип На Објект:
На Возилото
Автомобил модел:
unveral
Напон:
DC12V
Лер Зрак Тип:
LED СВЕТЛА
Извор На Светлина:
LED
R

Производи во категоријата