.

.

14CM*8CM Луди Мачка Дама Налепница Винил Decal Автомобил Налепница Црна/Sliver C8-0033

14CM*8CM Луди Мачка Дама Налепница Винил Decal Автомобил Налепница Црна/Sliver C8-0033

DEN 61.00
DEN 103.68
-41 %
Достапност


Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.)
Гаранција :
1. Бидејќи фокус, па професионални
. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
Превозот :
1.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C8-0033
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
14cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
8cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница
R

Производи во категоријата