.

.

15CM*9.8 CM БОКСЕР Живот Мафијаш Симпатична Кученце Куче Автомобил Прозорец Ѕид Винил Decal Налепница Мотоцикл Украсување Налепница Црна/Sliver C8-0194

15CM*9.8 CM БОКСЕР Живот Мафијаш Симпатична Кученце Куче Автомобил Прозорец Ѕид Винил Decal Налепница

DEN 58.00
DEN 97.44
-40 %
Достапност

Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.8 CM БОКСЕР Живот Мафијаш Симпатична Кученце Куче Автомобил Прозорец Ѕид Винил Decal Налепница Мотоцикл Украсување Налепница Црна/Sliver C8-0194
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C8-0194
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
15cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
9.8cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Боја:
Црна/Sliver
Налепница:
автомобил налепница
R

Производи во категоријата