.

.

16.2*8.5 CM Персоналните шангај со падобран Etreme Спортски Автомобил Налепници Рефлексивни Винил Decals Цртан филм Црна/Сребрена C7-0699

16.2*8.5 CM Персоналните шангај со падобран Etreme Спортски Автомобил Налепници Рефлексивни Винил Decals

DEN 74.00
DEN 123.84
-40 %
Достапност


5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1.
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Понудата Со Доверба!.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Генерално може да достигне 20 до 60 дена. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C7-0699
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
16.2cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
8.5cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница
R

Производи во категоријата