.

.

16CM*12CM Исус Ме Сака Панда Крстот За Автомобил Интересни Винил Decal Налепница Автомобил Налепница Автомобил Додатоци Црна Sliver C8-0113

16CM*12CM Исус Ме Сака Панда Крстот За Автомобил Интересни Винил Decal Налепница Автомобил Налепница

DEN 59.00
DEN 99.84
-41 %
Достапност

)
Гаранција :
1. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
16 CM*12 CM Исус Ме Сака Панда Крстот За Автомобил Интересни Винил Decal Налепница Автомобил Налепница Автомобил Додатоци Црна Sliver C8-0113
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Генерално може да достигне 20 до 60 дена. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C8-0113
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
16cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
зборови
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
12cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Боја:
Црна/Sliver
Налепница:
автомобил налепница
R

Производи во категоријата