.

.

BOOMBLOCK Автомобил Две-Тон Полжав Воздух Рог Говорникот 12V 130db За Опел Astra H G J Volvo S60 V70 XC90 Citroen C5 C3 C4 Субару Шумарот

BOOMBLOCK Автомобил Две-Тон Полжав Воздух Рог Говорникот 12V 130db За Опел Astra H G J Volvo S60 V70

DEN 1439.00
DEN 1799.04
-20 %
Достапност


Опис : Ова е вистински висок квалитет и Висока Автомобил, мотоцикл воздух рог. Овие рогови биле тестирани до над 138d B. Нејзините еден-парче дизајн не бара црева и инсталира во минути со едноставно префрлање на фабриката рог жици да компресор. Овој комплет месеци со еден топ (вклучен) и произведува моќни 120 decibel dual-tone воздух рог звук кој е двапати гласно како многу фабрика рогови. Рогот компактна големина, овозможувајќи да се вклопи во било кој автомобил, камион, мотоцикл или АТВ што бара висока воздух рог звук. Тешки-должност, одржување слободни компресор ќе обезбеди години на сигурен сервис. Карактеристики : Сосема Нов Компактен Dual Tone Воздух Рог. Лесно да се Инсталира(Месеци со само 1 завртки) Тип на Производ : Електронска Пумпа Рог Апликации Возило : Одговара на Секој 12 Volt Возило(Автомобил, Камион, ЏИП, Мотор, Јахта, Брод, off Road Возило, Busses итн) Автомобил Рог Ниво на Звук : 125d B Мотоцикл Рог Звук тип : Dual Tone Фреквенција : 600/760 Hz Нема Воздух Цевки се Потребни Никакви Надворешни Снабдување Воздух Потребни Боја : Црвена 100% Сосема Нов Пакет вклучува : 1x Воздух Рог/Црвена Рог 1x Завртка Производ Фотографии :

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Налепница Сместување:
глава
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
A-CLB-005
Објектот Должина:
11cm
Објектот Ширина:
9.2cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
R

Производи во категоријата