.

.

BOOMBLOCK Автомобил Копче Синџир Пивско Шише Настроената За Inifiniti Киа Рио 3 K2 Sportage Ceed Ford Fiesta Mondeo Suzuki Swift Додатоци

BOOMBLOCK Автомобил Копче Синџир Пивско Шише Настроената За Inifiniti Киа Рио 3 K2 Sportage Ceed Ford

DEN 143.00
DEN 179.04
-20 %
Достапност


Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Купувачи Можеби ќе Треба да го плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Тип : Отварачки Отварачки Тип : Шише Отварачки Функција : Еко-Пријателски,Порибено Број на Модел : SYZYSL Метал Тип : zine легура
Пакет Се Вклучени :
1x автомобил keychain
ФОТО :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
дизајн:
зборови
Модел:
На Тоа Етикетата
Име На Модел:
SYZYSL
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Pu
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Висока Јачина Анти Нула Филм
Тип На Објект:
Налепници
R

Производи во категоријата