.

.

Висок Квалитет Жолт Сјај Сенди Искра Винил Филм се Тркалаат Decal Балон за Слободни Телефон Лаптоп, Ipad Покрие Големина:1.52*30M

Висок Квалитет Жолт Сјај Сенди Искра Винил Филм се Тркалаат Decal Балон за Слободни Телефон Лаптоп, Ipad

DEN 10243.00
DEN 12050.88
-15 %
Достапност

Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ако се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, превозот време е за 10-60 работни ДЕНОВИ за различни земја. Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги.
Вашето мислење е многу важна за нас. Ние сме тука на чекање за вашата е-пошта.
Апликацијата Место : Автомобил, Мотоцикл, Јахта, Брод, лаптоп, Мобилен телефон, Iphone, Macbook, Мебел, итн.
Ние пакет за вашата стока многу добро. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има). Ако имате било какви проблеми со стоката, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да остави негативни повратни информации. Се чувствуваат слободни да ја испратите вашата прашања, прашања во врска со производот за нас.
Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
aomior
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
USSG
категорија:
ПВЦ
Објектот Ширина:
1.52m
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
155cm
Објектот Должина:
30m
Објектот Дијаметар:
15cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ПВЦ
Точка име :
Сенди Дијамантски Сјај Винил
боја:
Жолта
Функција:
Воздушен Балон За Слободни
Флексибилност:
Yes
R

Производи во категоријата